KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13207377
nr 1320 7377
Fritz Staehr-Olsen
(1858-1922), Danmark
Akvarell, Segelbåt, Signerad, 21x29 cm
Fritz Staehr-Olsen, dansk bildkonstnär född 1858, död 1922.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:25:34
20/4 19:20:21
Fritz Staehr-Olsen
Läs mer om Fritz Staehr-Olsen